پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

استفاده از کبوتر جهت جلوگیری از بیماری انسان

محققان آمریکایی می گویند که با پیگیری روند تاثیر آلاینده های هوا و سایر سموم شهری بر کبوترها، می توان از این پرندگان جهت جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری ..

ادامه مطلب

زنان باردار جهت پیشگیری از مرده‌زایی به پهلو بخوابند

 پزشکان انگلیسی در یک مقاله تازه به زنان باردار توصیه کرده‌اند که جهت کمک به پیشگیری از مرده‌زایی به پهلو بخوابند زنان باردار جهت پیشگیری از م..

ادامه مطلب

تنباکو قاتل خاموش بیماران مبتلا به HIV

محققان نشان داده اند مصرف تنباکو و دخانیات در بین افراد مبتلا به HIV مثبت به مراتب مرسوم تر از افراد HIV منفی است.  تنباکو قاتل خاموش بیمارا..

ادامه مطلب

تنباکوهای کپک زده ، وجود مواد روانگردان در قلیان های میوه ای

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: گزارش ها نشان می دهد در بعضی از مراکز عرضه قلیان، بدون اینکه مشتری متوجه شود، شیشه و مواد روانگردان به..

ادامه مطلب

ساخت حسگر پوستی منعطف جهت بررسی سلامت نوزادان

محققان دانشگاه نورث‌وسترن موفق به ساخت حسگر پوستی نرم و انعطاف‌پذیر جهت مانیتورینگ پیوسته اوضاع سلامت نوزادان شدند.  ساخت حسگر پوستی منعط..

ادامه مطلب

داروخانه های دارای مجوز توزیع داروی مخدر معرفی شدند

مدیرکل نظارت بر دارو و موادمخدر شرکت غذا و دارو، از تشویق داروخانه هایی خبر داد که دارای سیستم نسخه الکترونیکی هستند.  داروخانه های ..

ادامه مطلب

شناسایی گونه ژنتیکی تازه مرتبط با سن طولانی

به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز، مطالعات تازه دانشمندان حاکی از آن است که گونه ژن نادر تازه در کروموزوم 4 و 7 با طول عمر طولانی در ارتباط است. ..

ادامه مطلب