پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

«در انتظار بربرها» فیلم تازه جانی دپ

پروژه سینمایی بعدی جانی دپ اقتباسی سینمایی از رمان مشهور «در انتظار بربرها» اثر جی‌ام کوتزی است. «در انتظار بربرها» فیلم تازه جانی دپ عبارات ..

ادامه مطلب

سودای شهرت و پول؟!

فوتبالی های قدیمی تعریف می کنند که پرسپولیس در سال های قبل از انقلاب تک ستاره ای داشت به نام صفر ایرانپاک. بازیکنی که هنوز که هنوز است سلطان گل داربي نام..

ادامه مطلب

نقدی بر «رهش» آخرین نوشته رضا امیرخانی

«رهش» حامل نظر بسیار خطرناکی است که در همین ابتدا به آن اشاره می کنم. راویِ «رهش» می گوید: «برای من منزل مهم تر از شهر و شهر مهم تر از کشور است.» ا..

ادامه مطلب

نگاهی به نقاط قوت و ضعف مجموعه «آنام»

اصطلاح «فیلم هندی» جهت کمتر کسی ناآشناست؛ سبک فیلم سازی که به بازی های غلیظ و مهیج و نیز فیلم نامه های پرسوزوگداز با پایان بندی های شاد و رویایی مشهور ه..

ادامه مطلب

آیا یک ایرانی پخش استرالیایی فیلم مجاری‌ها را گرفت؟

یک پخش‌کننده ایرانی پخش فیلم مجارستانی ساخته ایلدیکو اینیدی را که نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش فیلمهای غیرانگلیسی‌زبان شده است هست، در حوزه استرالیا و اق..

ادامه مطلب

تصاویر) + گزارش از هشتمین روز جشنواره موسیقی فجر (

به گزارش هنرآنلاین، سیروان خسروی از معدود خوانندگان با سابقه پاپ است که نامش در جدول اجراهای بخش پاپ سی و سومین جشنواره موسیقی فجر قرار داده شد و اعتبار ..

ادامه مطلب

تصویر ، بازیگر «شهرزاد»، ۱۷ سال پیش در نقش عیار

مهدی سلطانی تصویری از خود در نمایش «این قصه را ایرانیان نبشته‌اند» را که مربوط به 17 سال پیش می‌شود، به اشتراک گذاشت.. بازیگر «شهرزاد»، ..

ادامه مطلب

صداوسیما عملکردش راجع به دولت را گزارش داد

رسانه ملی از شروع سال ۹۶ تا آخر هفته دولت در بخش‌ها و شبکه‌های متفاوت رادیویی، تلویزیونی، استانی و برون مرزی خود، ۱۴۲۶ساعت برنامه تولیدی و زنده جهت معرفی دستاور ..

ادامه مطلب

عکس ، فیلمبرداری لیگ عدالت به آخر رسید+ ابرقهرمان‌های دشمن در راه هستند

جدیدترین تصویرهای از فیلم پرستاره “لیگ عدالت” ساخته “زک اسنایدر” و بازی بازیگرانی همچون “هنری کویل”، “بن افلک..

ادامه مطلب