پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دستگیری دو شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار به اتهام تلاش جهت حمله به همایش منافقین در پاریس

پلیس بلژیک اعلام کرد روز شنبه دو شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار که ادعا شده است قصد حمله به همایش منافقین در پاریس را داشته‌اند، دستگیر کرده است. ..

ادامه مطلب

دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالی در سکوی آخر

یک تبعه اندونزی و یک تبعه ویتنامی متهم هستند که در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ با استفاده از عامل اعصاب وی‌ایکس کیم جونگ نام، برادر ناتنی رهبر کره‌شمالی را در ..

ادامه مطلب

منظور ترامپ از کشورهایی که بدون آمریکا سقوط می‌کنند، عربستان و امارات بود / واشنگتن پست

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت منظور رئیس‌جمهوری آمریکا از کشورهایی که یک هفته بدون حمایت واشنگتن دوام نمی‌آورند، عربستان و امارات بوده است.  ..

ادامه مطلب

عربستان حریم هوایی خود را جهت پرواز به مقصد اسرائیل باز کرد

عربستان سعودی مجوز عبور پروازی به مقصد فلسطین اشغالی از حریم هوایی خود را صادر کرده است. عربستان حریم هوایی خود را جهت پرواز به مقصد اسرائیل..

ادامه مطلب

رئیس جمهور ایتالیا پارلمان این کشور را منحل کرد

رئیس جمهور ایتالیا به منظور برگزاری انتخابات سریع هنگام در سال آینده، پارلمان این کشور را منحل کرد. رئیس جمهور ایتالیا پارلمان این کشور را..

ادامه مطلب

تحولات سوریه آغازی جهت مذاکرات سیاسی طبق قطعنامه ۲۲۵۴ است / لاوروف

وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که تحولات سوریه مقدمه‌ای جهت مذاکرات سیاسی براساس قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت است.  لاوروف: تحولات سوریه آغازی جهت ..

ادامه مطلب

بدون پایتختی قدس جهت فلسطین، صلح تحقق نمی‌یابد / محمود عباس

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که بعد ازجانبداری واشنگتن از رژیم صهیونیستی،هیچ نقشی جهت آمریکا در روند سازش قبول نمی کنیم وهیچ صلحی درمنطقه و دنیا ..

ادامه مطلب

آمریکا۲۵ سال به کره شمالی باج داده است/ مذاکره جواب نمی‌‎دهد ، ترامپ

رئیس جمهور آمریکا بدون اشاره به رزمایش وسوسه برانگیز این کشور و کره جنوبی در شبه جزیره کره اعلام کرد: آمریکا ۲۵ سال است که با کره شمالی گفتگو کرده و به آنها..

ادامه مطلب

گفتگوی تلفنی لاوروف و عادل الجبیر

وزرای خارجه روسیه و عربستان امروز (شنبه) در تماس تلفنی درمورد توسعه روابط دوجانبه میان مسکو و ریاض و راه‌های حل و فصل بحران‌ها در منطقه خاورمیانه گفتگو کردن..

ادامه مطلب

تصویر + «مونالیزای داعش» دستگیر شد

نیروهای امنیتی مجموعه جزایر فیلیپین یک زن را به اتهام حمایت مالی و لجستیکی از تروریست‌های افراطی وابسته به داعش در این کشور بازداشت کردند.  «مونالیز..

ادامه مطلب