پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قیمت نفت با امید به توافق اوپک جهش کرد

به‌دنبال اشارات پررنگ امروز اجلاس اوپک مبنی بر این‌که توافق کم کردن تولیدات، در وین تمدید می‌شود، قیمت‌های نفت در حال اوج گرفتن هستند. قیمت نفت..

ادامه مطلب

با دستور رییس‌جمهور زیاد کردن قیمت نان منتفی شد

در حالیکه قرار بود از امروز (چهارم آذر) قیمت انواع نان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و از دوشنبه (ششم آذر) در استان‌ها با زیاد کردن ۱۵ درصدی فروخته شو..

ادامه مطلب

آغاز واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان از چند روز آینده

رییس کل شرکت شخصی سازی گفت: واریز سود سهام عدالت جهت همه ۴۷میلیون نفر مشمول به‌صورت یکجا امکان واریز ندارد، ولی می‌توان این قول را به مردم داد که در چن..

ادامه مطلب

توضیح سخنگوی قوه مجریه راجع به زیاد کردن حقوق کارمندان دولت و کارگران

به گزارش خبرآنلاین، محمدباقر نوبخت، مدیر شرکت برنامه و بودجه و سخنگوی قوه مجریه دوازدهم در نشست خبری امروز خود راجع به زیاد کردن حقوق کارکنان دولت اعلام کرد:در ..

ادامه مطلب

بابک زنجانی هفته ای یک بار از من شکایت می‌کند که آیا به من گفته ای دزد! / وزیر نفت

وزیر نفت از چهار برابر شدن برداشت نفت از میادین یکسان نفتی با عراق در سه و نیم سال گذشته خبر داد. وزیر نفت: بابک زنجانی هفته ای یک بار از من شکایت..

ادامه مطلب

آقای قالیباف! شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جزو همان چهار درصد است / مدیر کل بانک مرکزی

رییس‌کل بانک مرکزی گفت: بخشی از زیاد کردن نقدینگی ناشی از زیاد کردن شفافیت و پوشش آمارهای پولی و بانکی بوده که نباید آن را به عنوان زیاد کردن نقدینگی تلقی کرد. ..

ادامه مطلب

قیمت رهن و اجاره واحد تجاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران

یک دستگاه واحد تجاری در محدوده ده ونک خیابان حسن شرافتی، با زیر بنای 140 متر به قیمت 200 میلیون تومان ودیعه و 8 میلیون تومان اجاره معامله می شود. ..

ادامه مطلب