پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ماجرای قطع درختان یک باغ سیب به علت فروش نرفتن محصولات

وزارت جهاد کشاورزی به ماجرای «قطع درختان یک باغ سیب به علت فروش نرفتن محصولات » تصویر العمل نشان داد.  ماجرای قطع درختان یک باغ سیب به علت..

ادامه مطلب

محور هراز مسدود شد

محسن هاشمی در گفت وگو با ایسنا از مسدود بودن بزرگراه هراز خبر داد و اظهار کرد: به منظور اجرای عملیات اصلاح شیب شیروانی راه در محدوده پیچ ابتهاج، کیلومتر 85..

ادامه مطلب

طرح صیانت و حفاظت از باغات پایتخت کشور عزیزمان ایران برگشت خورد

پس از سه جلسه بررسی “طرح صیانت و حفاظت از باغات و اراضی مزروعی شهر تهران” این طرح به علت آنچه که چمران اختلاف شدید نامید، جهت بررسی زیاد..

ادامه مطلب

عذرخواهی چمران از خبرنگاران به علت بی‌نظمی در جلسه شورای شهر

رئیس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت بی‌نظمی در سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای شهر از خبرنگاران عذرخواهی کرد ولی گفت که چالش‌های به..

ادامه مطلب

شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

جانشین مدیر پلیس راهور ناجا از کنترل خودروهای فرسوده توسظ دوربین های سطح جاده‌ای و معابر شهری خبرداد. شناسایی خودروهای فرسوده در معابر ..

ادامه مطلب

شوراي شهر در تخلفات شهرداري سهيم است / مرتضي الويري

سياستمدار آرام، لقبي است كه مي توان به مرتضي الويري داد. ٣٣ ماه سكان هدايت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دست داشته و مي توان گفت به زير و بم اين شه..

ادامه مطلب

گچسر ، کاخ رضاشاهی&quot، ابهامات راجع به فروش &quot

به گزارش ایسنا، طی چند روزگذشته اخباری مبنی بر فروش کاخ رضا شاهی گچسر در رسانه ها منتشرشده هست. گفته می شود بنیاد مستضعفان این کاخ را به قیمت 15 م..

ادامه مطلب