پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قیمت نفت با امید به توافق اوپک جهش کرد

به‌دنبال اشارات پررنگ امروز اجلاس اوپک مبنی بر این‌که توافق کم کردن تولیدات، در وین تمدید می‌شود، قیمت‌های نفت در حال اوج گرفتن هستند. قیمت نفت..

ادامه مطلب

یک نفر مجهول‌الهویه ، زیاد کردن تعداد جانباختگان زلزله کرمانشاه به ۵۰۵ نفر

به گزارش خبرآنلاین، با شناسايي و معرفي ۲۱ جسد ديگر از متوفيان زلزله كرمانشاه به وسیله كميته تجسس، تعداد اجساد اين اتفاق به ۵۰۵ تن افزايش يافت. از اين اجساد..

ادامه مطلب

با دستور رییس‌جمهور زیاد کردن قیمت نان منتفی شد

در حالیکه قرار بود از امروز (چهارم آذر) قیمت انواع نان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و از دوشنبه (ششم آذر) در استان‌ها با زیاد کردن ۱۵ درصدی فروخته شو..

ادامه مطلب

زنان باردار جهت پیشگیری از مرده‌زایی به پهلو بخوابند

 پزشکان انگلیسی در یک مقاله تازه به زنان باردار توصیه کرده‌اند که جهت کمک به پیشگیری از مرده‌زایی به پهلو بخوابند زنان باردار جهت پیشگیری از م..

ادامه مطلب

کلاهبردار متواری را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان قم منشتر شدن تصویر یک کلاهبردار متواری، از هموطنان خواست تا در صورت شناسایی، کارآگاهان این پلیس را در جریان قرار دهند.. کلاه..

ادامه مطلب

آغاز واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان از چند روز آینده

رییس کل شرکت شخصی سازی گفت: واریز سود سهام عدالت جهت همه ۴۷میلیون نفر مشمول به‌صورت یکجا امکان واریز ندارد، ولی می‌توان این قول را به مردم داد که در چن..

ادامه مطلب

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با لباس مامور در پایانه مرزی مهران

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در لباس مامور یگان خاص در پایانه مرزی مهران خبر داد. دستگیر..

ادامه مطلب

حلزون دریایی منبع سوخت و انرژی می شود

تلاش جهت استفاده از انواع جانداران به منظور تهیه انرژی روز به روز در حال گسترش هست، لیکن این نوع منابع تامین انرژی پایدار و دوستدار محیط زیست هستند.&n..

ادامه مطلب