پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بهتر است بیرانوند خوش‌روتر باشد / کریم باقری

مربی پرسپولیس با این تاکید که علیرضا بیرانوند آدم شوخ‌طبعی هست، گفت: همه از دور فکر می‌کنند او خودش را می‌گیرد؛ بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و برخورد‌ه

بهتر است بیرانوند خوش‌روتر باشد / کریم باقری

کریم باقری: بهتر است بیرانوند خوش روتر باشد

عبارات مهم : انگلیس

مربی پرسپولیس با این تاکید که علیرضا بیرانوند آدم شوخ طبعی هست، گفت: همه از دور فکر می کنند او خودش را می گیرد؛ بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و برخورد های خوبی داشته باشد.

به گزارش خبرورزشی؛کریم باقری از پیروزی پرگل تیم ارزش برابر فولاد خوشحال هست، ولی حرف از تکرار عنوان قهرمانی در آخر هفته دوم را سریع می داند. گفت وگویی راجع به پرسپولیس و سایر پرسشها این تیم با آقاکریم داشتیم.

فکر پیروزی با ۳ گل اختلاف برابر تیم فولاد را می کردید؟

بهتر است بیرانوند خوش‌روتر باشد / کریم باقری

من و هیچ مربی دیگری پیش گو نیستیم که نتیجه را آینده نگری کنیم. همه اتفاقات در زمین رقم می خورد. بازیکنان تیم ما هم عالی کار کردند و مزد زحمات و بازی برترشان را گرفتند.

آقاکریم به سروش رفیعی بعد از نمایش ضعیفش برابر پرسپولیس، حملات زیادی شده است و بعضی ها گفتند او برابر پرسپولیس کم کاری کرده، چون به هر حال با پرسپولیس قرارداد بسته و باید نیم فصل به این تیم بپیوندد.

من فکر می کنم در رابطه با فوتبال و بازیکنانش باید نگاه منطقی داشت و به هیچ عنوان سروش عملاً برابر پرسپولیس ضعیف بازی نکرد. نه سروش بلکه هیچ بازیکن دیگری هم چنین کاری را انجام نمی دهد. او چند ماه دور از فوتبال بوده و تمرینات زیادی با تیم جدیدش نداشته هست. در مورد بازی کردن یا نکردن سروش هم من یا شخص دیگری نمی توانیم اظهارنظر کنیم. سروش بازیکن فولاد است به همین علت فقط مربی این تیم می تواند در موردش تصمیم بگیرد که بازی کند یا نه. هرچند به نظرم سروش هفته به هفته بهتر می شود.

مربی پرسپولیس با این تاکید که علیرضا بیرانوند آدم شوخ‌طبعی هست، گفت: همه از دور فکر می‌کنند او خودش را می‌گیرد؛ بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و برخورد‌ه

درخصوص مصدومیت کمال و اینکه او نباید اوت پرتاب می کرده، بگویید؟

بله، می شد کاری کرد که آن اتفاق نیفتد. کمال هم در شرایط بازی بود و حواسش نبود که به خاطر کتفش نباید پرتاب اوت انجام دهد، ولی امیدوارم هرچه سریعتر برگردد.

در رابطه با خداداد و اتفاقات بدی که جهت او رخ داد چه صحبتی دارید؟

گرفتن تیمی مانند سپیدرود با آن شرایط واقعاً ازخودگذشتگی می خواست، چون هیچ چیزش خوب مشخص نبود. هرکس هم در آن شرایط مسلماً مسئولیت سپیدرود را قبول نمی کرد و علی کریمی و خداداد عزیزی واقعاً ازخودگذشتگی کردند که مسئولیت تیم را پذیرفتند. البته مسلماً خداداد دوست من است و من هم از اتفاقی که برایش رخ داد، ناراحتم.

بهتر است بیرانوند خوش‌روتر باشد / کریم باقری

بهتر نبود خداداد به جای علی کریمی به سپیدرود نمی رفت، چون کریمی آن تیم را نگه داشته بود؟

من که نزدیک این تیم نیستم، ولی گرفتن سپیدرود با شرایطی که داشت، یک ریسک بود و خداداد هم ریسک را انجام داد.

مربی پرسپولیس با این تاکید که علیرضا بیرانوند آدم شوخ‌طبعی هست، گفت: همه از دور فکر می‌کنند او خودش را می‌گیرد؛ بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و برخورد‌ه

اما انتقادات فنی زیادی نسبت به نحوه کار و نوع تیم بستنش انجام می شود و اینکه با بازیکنان مسن سپیدرود را بسته است.

من نمی دانم خداداد چطور تیمش را بسته هست، ولی تماشاگران سپیدرود هم باید این را بدانند که تیم ارزش به علت مشکلاتی که داشت، از سه هفته پیش کارش را جهت لیگ تازه شروع کرد که این مدت، وقت بسیار کمی جهت یک تیم است.

آقاکریم دیروز در شرکت انتقال خون در یک حرکت قشنگ از چند بازیکن پرسپولیس دعوت کردید که خون بدهند و…

بهتر است بیرانوند خوش‌روتر باشد / کریم باقری

بله من هر سه، چهار ماه یک بار این کار را انجام می دهم و دقایقی وقت می گذارم. این حرکت را دوست دارم، چون به حال جامعه و خودم بسیار بافایده هست. این بار هم از دوستانم آقای خاکپور، سیدجلال، ماهینی، نوراللهی و علیپور خواستم که با هم به شرکت انتقال خون برویم و خون اهدا کنیم؛ حرکتی که امیدوارم در جامعه ما نهادینه شود.

سیامک نعمتی از ستاره های تیم تان در دیدار برابر فولاد بود

سیامک بازیکنی دریبل زن، شوت زن و گل زن هست؛ بازیکنی که برابر فولاد خیلی خوب بود و دو گل قشنگ جهت تیم ما زد. امسال هم زیاد وقت بازی پیدا کرده و خوشحالم که بهتر توانایی اش را نشان می دهد. جدا از سیامک، بشار هم فوق العاده بود.

اما با وجود برد، شاید نیمکت خالی کمی دلواپس تان کند!

بالاخره شرایط خاصی جهت ما وجود دارد. سه، چهار بازیکن از امیدهایمان آوردیم که با تمام وجود تلاش می کنند. دلواپس نیمکت هستیم، ولی کاری نمی شود انجام داد و بازیکنان نیمکت نشین ما هم با تمام وجودشان در حال تلاش هستند تا عالی ترین نمایش را ارائه دهند.

رادوشوویچ باز هم بازی کرد، از او رضایت دارید؟

رادو دو بازی جهت تیم انجام داده و عملکردش خوب بوده. او گلر خوبی است و از فرصتی که به دست آورده نهایت استفاده را می کند.

در بازی با استقلال خوزستان هم رادو سنگربان پرسپولیس هست، چون گفته شده است بیرانوند از بازی با الدحیل دوباره به ترکیب بازمی گردد؟

نه، اصلاً چنین چیزی نیست و معلوم نیست رادوشوویچ تا چه وقت فیکس بازی کند و شرایط چگونه باشد.

بعد از مصاحبه قبلی تان با خبرورزشی که گفته بودید بیرانوند از زمانی که پنالتی رونالدو را گرفته، دیگر جواب سلام و علیک تان را نمی دهد، شنیدیم او هر روز در تمرین نخستین نفر به شما سلام می دهد.

من با خود بیرانوند صحبت می کنم. همه از دور فکر می کنند او خودش را می گیرد در حالی که اصلاً این طور نیست و شاید بعضی چیز ها ناخواسته باشد. علیرضا فرزند شوخ طبع و خوبی هست، ولی چه بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و خوش روتر باشد و برخورد های خوبی هم داشته باشد. در مورد آن مصاحبه هم نه، اتفاق خاصی نیفتاده! بعد از عملکرد خوب بیرانوند در جام جهانی همه مردم حتی فرزند ها او را می شناسند و با دست نشانش می دهند. علیرضا به لحاظ فنی مرحله به مرحله خوب پیشرفت می کند و باید مراقب خودش باشد.

طولانی شدن نیمکت نشینی بیرانوند به او لطمه نمی زند؟

علیرضا مدت وقت زیادی نیست که به تمرینات ما آمده. پرسپولیس هم در جام های متفاوت کلی بازی دارد بنابراین نیمکت نشینی چند هفته ای به بیرانوند لطمه نمی زند.

رادوشوویچ در آخر بازی به چه شخص یا اشخاصی، هیس نشان داد؟

واقعاً نمی دانم منظور رادو چه بود!

آقاکریم دیگر تیم مورد علاقه تان تراکتور هم در دو هفته گذشته خوب نتیجه نگرفته.

تیم هایی که مربی و بازیکنان تازه می آورند هر لحظه به وقت بیشتری نیاز دارند. مربی تراکتور هم یک ماه نیست که به تیم آمده، ولی حتماً تیم هایی نظیر تراکتور و استقلال و یکی، دو تیم دیگر که بازیکنان تازه زیادی آورده اند، سریعتر شرایط مهم ارزش را پیدا خواهند کرد. حضور مربیان خوب و تیم های بزرگ حتماً به لیگ ما اعتبار بیشتری می دهد.

حضور اشکان دژاگه و شجاعی به حال تراکتور بافایده خواهد بود؟

من به نحوه آمدن شجاعی و دژاگه کاری ندارم، ولی خوشحالم که دو بازیکن خوب و باتجربه به تراکتور رفتند. امیدوارم تراکتور با بازی های خوب طرفدارانش را به ورزشگاه بکشاند.

آقاکریم خودتان در چارلتون انگلیس سابقه بازی دارید، در رابطه با حضور جهانبخش در برایتون چه نظری دارید، او موفق می شود؟

علیرضا در هلند فوق العاده موفق بود. او مدیر برنامه های آگاهی هم دارد که خوب با پرسشها روز فوتبال اروپا آشناست. به همین علت امیدوارم مثل لیگ هلند در لیگ انگلیس بدرخشد.

اما لیگ انگلیس، لیگی بسیار سخت هست. جهانبخش در چنین لیگی ماندگار می شود؟

چرا که نه؟ علیرضا نظر خوبی دارد و بازیکنی بسیار هوشمند و حرفه ای هست؛ بازیکنی که در سنی پایین و در عالی ترین شرایط سنی به اروپا رفت و تجربه اش را اوج برد به همین علت من روز های موفقی را جهت او در لیگ انگلیس آینده نگری می کنم.

صحبت از حضور پورعلی گنجی هم در برایتون انگلیس مطرح هست. او هم می تواند در لیگ انگلیس بدرخشد؟

مرتضی دفاع خوب و قابلی نشان داده و حتماً می تواند در لیگ های خوب اروپایی بازی کند و توانایی چنین کاری را دارد.

بازی بعدی پرسپولیس در گرمای مرداد با استقلال خوزستان است.

شاید بعضی ها بگویند بازی با تیمی که دو، سه هفته است کارش را شروع کرده، چندان سخت نیست، ولی شرایط معنوی و روانی روز بازی، خیلی ربطی به شرایط کلی تیم ها و… ندارد، چون اسم پرسپولیس به هر تیمی انرژی و انگیزه می دهد تا عالی ترین نمایش فصلش را انجام بدهد. ما هم در اهواز بازی مشکل با استقلال خوزستان پیش رو داریم. جدا از اینکه باید با گرمای سخت آنجا هم مبارزه کنیم.

صدرنشینی بعد از هفته دوم چه حسی به شما می دهد، حس قهرمانی جهت سومین سال متوالی یا…؟!

هنوز فقط دو هفته از بازی ها گذشته و نباید حرف از قهرمانی زد.

واژه های کلیدی: انگلیس | انگلیس | تراکتور | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs