پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زدن گل مارادونایی دیگر ممکن نیست / سخندان

کمک‌داوری بین‌المللی کشورمان می‌گوید با توجه به فیلمبرداری از مسابقه های به وسیله ۲۴ دوربین متفاوت دیگر امکان به ثمر رساندن گل مارادونایی در جام جهانی وجود ندار

زدن گل مارادونایی دیگر ممکن نیست / سخندان

سخندان: زدن گل مارادونایی دیگر ممکن نیست

عبارات مهم : قضاوت

کمک داوری بین المللی کشورمان می گوید با توجه به فیلمبرداری از مسابقه های به وسیله ۲۴ دوربین متفاوت دیگر امکان به ثمر رساندن گل مارادونایی در جام جهانی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، رضا سخندان در خصوص قطعی شدن حضور تیم داوری ایرانی در مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار کرد: پیش از این هم سابقه قضاوت در جام جهانی را داشتیم ولی بسیار خوشحالم که این بار تیم داوری کشور عزیزمان ایران به مسابقه های جهانی روسیه راه یافته هست. امیدوارم بتوانیم پاسخ اعتماد فیفا را به خوبی بدهیم و شرایطی خوب را در این تورنمنت بزرگ تجربه کنیم.

زدن گل مارادونایی دیگر ممکن نیست / سخندان

سخندان که سابقه قضاوت در فینال مسابقه هایی مثل جام ملت های آسیا، جام کلوب های دنیا و المپیک ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه دارد، در رابطه با شانس تیم داوری کشور عزیزمان ایران جهت قضاوت فینال جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: همه چیز به عملکرد ما از مرحله گروهی به بعد بستگی دارد. اگر بتوانیم در این مراحل موفق کار کنیم و قضاوت های خوبی داشته باشیم، آیا که نه؟ همه داوران حاضر در جام جهانی نیم نگاهی به فینال دارند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

وی در خصوص طلب های داوران ایرانی از فیفا و فدراسیون فوتبال گفت: به هر حال شرایط خاصی بر کشور حاکم است و در عنوان ترانسفر پول و حق الزحمه ها مسئله داریم. از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ ریالی به واسطه قضاوت های بین المللی خود پول نگرفتیم لیکن امکان ورود پول به کشور نبود. از این سال به بعد به صورت ریالی به وسیله فدراسیون پول ما پرداخت شد.

کمک‌داوری بین‌المللی کشورمان می‌گوید با توجه به فیلمبرداری از مسابقه های به وسیله ۲۴ دوربین متفاوت دیگر امکان به ثمر رساندن گل مارادونایی در جام جهانی وجود ندار

کمک داور خراسانی بین المللی کشورمان در رابطه با استفاده از سیستم های الکترونیکی در قضاوت مسابقه های جام جهانی گفت: به نظر فیفا و کارشناسانش این مهم تاثیر مثبت داشته که جهت جام جهانی از آن استفاده خواهدشد. در ابتدا کار سخت بود چون تجربه نخست بود و آشنایی کاملی با آن نداشتیم ولی در ادامه خوشبختانه جهت ما جا افتاد.

وی افزود: ۲۴ دوربین از زوایای متفاوت به تصویربرداری از مسابقه می پردازند و دیگر امکان زدن گل مارادونایی با دست وجود ندارد، نشانه فیفا به وجود آوردن عادلانه ترین شرایط جهت دو تیم هست، ولی اینکه واقعا تاثیر مثبتی خواهدداشت یا نه را باید در جام جهانی ببینیم.

سخندان در پاسخ به این عنوان که در خراسان رضوی و در کشور تا چه اندازه از شما حمایت شده، تصریح کرد: در مراسم هایی از ما به عنوان نمایندگان داوری کشور عزیزمان ایران به صورت زبانی و عملی تقدیر و تشکرهایی صورت گرفت. در کل اگر بخواهم صریح صحبت کنم، فکر می کنم باید ارزش آدم ها حفظ شود، اگر این موفقیت ها در استان دیگری و به وسیله شخص دیگری صورت می گرفت، مجسمه اش را از طلا می ساختند. صرفا جهت خودم نمی گویم ولی در کل فکر می کنم مسئولان باید زیاد قدردان زحماتی باشند که اهالی ورزش می کشند.

زدن گل مارادونایی دیگر ممکن نیست / سخندان

کمک داور بین المللی کشورمان در رابطه با افت داوری در خراسان رضوی بعد از نسل طلایی که وی، فریمانی، ترکی، قهرمانی و کامرانی فر در آن حضور داشتند، گفت: استعداد هنوز هم وجود دارد ولی باید حمایت کافی از آن صورت گیرد. ما همگی در دبیرستان ورزش حضور داشتیم و مورد حمایت رحمان نادری، رییس هیئت سابق فوتبال خراسان بودیم که به این نقطه رسیدیم. امیدوارم حمایت ها زیاد شود تا دوباره جایگزین های خوبی از داوری خراسان ظهور کنند.

واژه های کلیدی: قضاوت | خراسان | مسابقه | جام جهانی | خراسان رضوی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs