پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آیا علاقه من احمدی‌نژاد است؟

روزنامه شرق در مطلبی طنز به عنوان حضور احتمالی احمدی نژاد در دادگاه بقایی پرداخت.

آیا علاقه من احمدی‌نژاد است؟

آیا علاقه من احمدی نژاد است؟

عبارات مهم : خارجی

روزنامه شرق در مطلبی طنز به عنوان حضور احتمالی احمدی نژاد در دادگاه بقایی پرداخت.

آیا علاقه من احمدی‌نژاد است؟

در این مطلب آمده است:

بعد از اعلام این خبر که «وکیل مدافع حمید بقایی، معاون اجرائی محمود احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری اش، گفته محمود احمدی نژاد در جلسه دادگاه بقایی که در روز ۲۵ مهرماه برگزار می شود شرکت می کند»، مردم از ما سؤال کردند علت حضور احمدی نژاد در دادگاه چیست؟ و آیا احمدی نژاد این آخرهای راجع به اقتصاد و سیاست خارجی و اوضاع داخلی مملکت زیاد اظهارنظر می کند؟ پاسخ کاملا روشن است.

روزنامه شرق در مطلبی طنز به عنوان حضور احتمالی احمدی نژاد در دادگاه بقایی پرداخت.

از قدیم گفته اند که هر لحظه متهم به سر صحنه برمی گردد! الان هم آقای احمدی نژاد هر چندوقت یک بار در عرصه سیاست خارجی و اقتصاد و اینا آفتابی می شود تا عادی جلوه کند! دقیقا توی شرلوک هولمز هم این طوری بود که هر کسی راجع به مقتول زیاد حرف می زد، آخرسر معلوم دار می شد همه چیز زیر سر خودش بوده.بعد هم همه شاکی هستند که آیا محمود احمدی نژاد، مدیر جمهور سابق کشور عزیزمان ایران (بله… شاید الان باور نکنید، ولی نام برده هشت سال مدیر جمهور شما بوده) راجع به اوضاع بازداشت معاونش، حمید بقایی، این طور تند اظهارنظر می کند و همه را ترساندن می کند؟ حتي خود بقایی هم طوری از روند بازداشتش حرف می زند که ما که نه سر پیازیم، نه ته پیاز، هنگامی که ویدئوهای این دو نفر را خطاب به مسئولان بلندپایه می بینیم، احساس خطر می کنیم و سریع چراغ ها را خاموش می کنیم که کسی نیاید ما را به اتهام اطلاع از جرم با خودش ببرد.

جدی می گویم. الان شما بزنی ماهواره اپوزیسیون این طوری حرف نمی زنند، ولی نظر ما این است که دم احمدی نژاد گرم که پشت آدم هاش درمی آید. توی اصلاح طلب ها این طوری است که هنگامی که می روی جهت بازپرسی، می بینی علاوه بر مدعی العموم، چهارتا از اساتید در گوش بازپرس می گویند ما که قبلا بهتان گفته بودیم! این پسره چموش است و تند می رود و حرف ما را گوش نمی کند و راستش جهت خودش خوب است یک مدت آب خنک بخورد تا عقلش بیاید سر جاش! البته الان بعضی از این اساتید اصلاح طلب می گویند این عالمی باز چموش شد و گیر داد به ما. حیف ما که این همه پشت او درآمدیم.

پاسخ ما هم این است که بله! شما پشت ما درمی آیید، منتها ما را به عنوان بزرگراه صاف کن می فرستی در منطقه مین و بعد از پشت ما که سوت شدیم و رفتیم هوا، درمی آیید و به راه بی خطرتان ادامه می دهید… هی هی هی… مثل اینکه دلمان خیلی پر است! درواقع طوری دلمان پر است که بعید نیست تصویر احمدی نژاد را تتو کنیم روی بدنمان و اگر این دفعه کاندیدا شد حاضر باشیم براش همان کارهایی را بکنیم که رحیمی ها و بابک زنجانی ها و بقایی ها و… کردند.

آیا علاقه من احمدی‌نژاد است؟

واژه های کلیدی: خارجی | سیاست | اقتصاد | دادگاه | حمید بقایی | احمدی نژاد | محمود احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs