پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث سرقت سریالی دزدان از 6 طلافروش در پایتخت کشور عزیزمان ایران

پلیس تحقیقات گسترده‌ای را جهت دستگیری دزدان سریالی طلافروشان کیفی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کرده‌ هست. متهمان با حمله به خودروی حامل شش طلافروش، طلاهای

سرقت سریالی دزدان از 6 طلافروش در تهران

عبارات مهم : ایران

پلیس تحقیقات گسترده ای را جهت دستگیری دزدان سریالی طلافروشان کیفی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کرده هست. متهمان با حمله به خودروی حامل شش طلافروش، طلاهای آنها را دزدی کرده اند.

به گزارش جام جم، اوایل خرداد امسال مرد طلافروشی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از چهار مرد به اتهام دزدی کیفش که پر از طلا بود، شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی ایردموسی گفت: من در شهرستان نقده کارم خرید و فروش طلاست. دو روز پیش همراه یکی از همکاران طلافروشم جهت خرید طلا به بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم. من یک کیلو و 200 گرم طلا خریدم تا به شهرمان بازگردیم. در میانه راه سوار تاکسی شدیم که یک زن و مرد مسافر آن بودند. بعد از طی مسافتی آن دو مسافر پیاده شدند.

سرقت سریالی دزدان از 6 طلافروش در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: در حوالی میدان حر خودروی تاکسی پنچر شد. همان موقع چهار مرد که راکبان دو موتورسیکلت بودند و کلاه به سر داشتند به سمت ماشین آمدند. آنها قمه و چاقو داشتند، شیشه های ماشین را شکسته و آن را تخریب کردند. بعد هم مرا با چاقو زخمی و کیفی را که دور کمرم بسته بودم و طلاها در آن بود، دزدی کردند.

با شکایت این مرد، دو همراه وی نیز به دادسرا احضار شده است و در جریان تحقیقات گفته های او را تائید کردند.

پلیس تحقیقات گسترده‌ای را جهت دستگیری دزدان سریالی طلافروشان کیفی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کرده‌ هست. متهمان با حمله به خودروی حامل شش طلافروش، طلاهای

با دستور بازپرس پرونده تحقیقات جهت دستگیری چهار سارق طلا در دستور کار ماموران اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که چند هفته پیش مرد طلافروش دیگری با حضور در پلیس آگاهی از چهار مرد به اتهام دزدی بیش از یک کیلوگرم از طلاهایش شکایت کرد.

با تحقیق از این شاکی معلوم شد وی از یکی از شهرهای اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت خرید طلا به بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود که هنگام برگشت، سوار خودرویی شده است که یک زن به عنوان مسافر سوار آن بوده هست. در یکی از میادین تهران، راکبان دو موتورسیکلت که قمه و چاقو به دست داشته اند، راه را برخودرو بسته و آن را متوقف کرده اند. مهاجمان بعد از تخریب ماشین و شیشه های آن، مرد طلافروش و مسافر زن را از ماشین پیاده کرده بودند. زمانی که مسافر زن قصد داشته در تماس با پلیس عنوان را خبر دهد، سارقان به وی حمله کرده و او را کتک زده و به فوت تهدیدش کرده بودند. در همین موقع مرد طلافروش و راننده جهت نجات آن زن با سارقان درگیر شده است که هر دو زخمی می شوند. سارقان در همین موقع زمانی که متوجه می شوند چند راننده و مردان رهگذر متوجه این درگیری شده است و در حال نزدیک شدن به آنها هستند، کیف پر از طلا را دزدی کرده و با رها کردن زن جوان و دو مرد زخمی فرار می کنند.

همین سرنخ ها کافی بود که ماموران مطمئن شوند هر دو طلافروش در دام اعضای یک باند گرفتار شده است اند؛ بنابراین جست وجوهای پلیسی جهت دستگیری سارقان فراری وارد مرحله جدیدی شد.

سرقت سریالی دزدان از 6 طلافروش در پایتخت کشور عزیزمان ایران

ماموران در این مرحله مشخصات طلاهای سرقتی را در اختیار اتحادیه طلافروشان قرار دادند و درخواست کردند از خرید این طلاهای سرقتی خودداری شده است و به محض مشاهده افراد مشکوک، عنوان به پلیس اطلاع داده شود.

تحقیقات پلیسی همچنان جهت دستگیری چهارسارق نقابدار ادامه داشت تا این که در چند روز گذشته چهار طلافروش دیگر که در دام اعضای این باند گرفتار شده است بودند، به پلیس آگاهی آمدند و شکایتی را مطرح کردند.

پلیس تحقیقات گسترده‌ای را جهت دستگیری دزدان سریالی طلافروشان کیفی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع کرده‌ هست. متهمان با حمله به خودروی حامل شش طلافروش، طلاهای

زمانی که ماموران از این طلافروش ها تحقیق کردند معلوم شد آنها نیز جهت خرید طلا به بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند و جهت این که کسی متوجه طلاهای همراهشان نشود با تاکسی در رفت و آمد بوده اند که مورد حمله مهاجمان موتورسواری قرارگرفته اند که قمه و چاقو به دست داشته اند. علاوه بر زخمی شدن به وسیله مهاجمان، رانندگان و مسافرانی هم که داخل خودروهای تاکسی بودند کتک خورده و زخمی شده است اند. بعد هم سارقان طلاها را که بین یک تا دو کیلو بوده از آنها دزدیده اند.

بررسی های پلیسی روی این چهار پرونده تازه نیز نشان می داد که این چهار طلافروش هم در دام همان چهار سارقی گرفتار شده است اندکه پلیس در تعقیبشان هست. با زیاد کردن این دزدی های سریالی ماموران همچنان در تلاش جهت دستگیری متهمان فراری هستند.

سرقت سریالی دزدان از 6 طلافروش در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | مسافر | دستگیری | مسافران | دستگیری دزد | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs