پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالی در سکوی آخر

یک تبعه اندونزی و یک تبعه ویتنامی متهم هستند که در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ با استفاده از عامل اعصاب وی‌ایکس کیم جونگ نام، برادر ناتنی رهبر کره‌شمالی را در فرودگاه پ

دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالی در سکوی آخر

دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره شمالی در سکوی آخر

عبارات مهم : پرونده

یک تبعه اندونزی و یک تبعه ویتنامی متهم هستند که در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ با استفاده از عامل اعصاب وی ایکس کیم جونگ نام، برادر ناتنی رهبر کره شمالی را در فرودگاه پر تردد کوآلالامپور ترور کرده اند. این زنان ادعای بی گناهی می کنند و می گویند که گمان می کردند وارد یک اقدام بی ضرر جهت اجرای برنامه دوربین مخفی شده است اند.

دو زن که به مسموم کردن برادر ناتنی رهبر کره شمالی متهم هستند، امروز چهارشنبه جهت ایراد آخرین دفاعیات خود در این پرونده جنجالی قتل، به دادگاه رفتند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، یک تبعه اندونزی و یک تبعه ویتنامی متهم هستند که در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ با استفاده از عامل اعصاب وی ایکس کیم جونگ نام، برادر ناتنی رهبر کره شمالی را در فرودگاه پر تردد کوآلالامپور ترور کرده اند. این زنان ادعای بی گناهی می کنند و می گویند که گمان می کردند وارد یک اقدام بی ضرر جهت اجرای برنامه دوربین مخفی شده است اند.

دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالی در سکوی آخر

آنها تنها متهمان پرونده قتل برادر ناتنی کیم جونگ اون هستند، با این حال دادستان ها می گویند چهار تبعه کره شمالی که همان روز حمله از این کشور گریختند، طراح و ناظر حمله بودند. بررسی پرونده مذکور روی این مساله متمرکز است که آیا این زنان به راستی قصد کشتن برادر ناتنی اون را داشتند یا اینکه فریب ماموران کره شمالی را خوردند و درگیر قتل عمد شدند.

انتظار می رود وکلای مدافع و دادستان ها روز جمعه به جمع بندی برسند و بعد از آن قاضی پرونده حدود یکماه طول می کشد تا حکم صادر کند. چنانچه متهمان بی گناه تشخیص داده شوند، آزاد می شوند ولی در غیر اینصورت متهمان باز هم فراخوانده می شوند و طی شدن فرایند آن چندین ماه وقت می برد.

یک تبعه اندونزی و یک تبعه ویتنامی متهم هستند که در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ با استفاده از عامل اعصاب وی‌ایکس کیم جونگ نام، برادر ناتنی رهبر کره‌شمالی را در فرودگاه پ

وکلای مدافع تاکید دارند اینکه موکلانشان فرار نکرده یا عامل وی ایکس را از لباسشان پاک نکردند، نشان دهنده بی گناهی آنها و تاکیدی بر این است که یک ترور سیاسی رخ داده هست. به گفته آنها، اگر این زنان واقعا مامور انجام این قتل شده است بودند، باید آموزش می دیدند و آن وقت دیگر جای خطای وجود نداشت.

کیم جونگ نام، برادر بزرگ تر رهبر کره شمالی بود و در خارج از این کشور زندگی می کرد. گفته می شود که او احتمالا تهدیدی علیه حاکمیت کیم جونگ اون بوده هست. مقام های مالزیایی هرگز به صورت رسمی کره شمالی را به همکاری در قتل کیم جونگ نام متهم نکردند و تاکید داشتند که نمی خواهند این دادگاهی سیاسی شود.

دادگاه متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالی در سکوی آخر

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | کره شمالی | پرونده قتل | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs