پیش بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیش: بارسلونا طرفداران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

جانشین مدیر پلیس راهور ناجا از کنترل خودروهای فرسوده توسظ دوربین های سطح جاده‌ای و معابر شهری خبرداد.

شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

عبارات مهم : شماره

جانشین مدیر پلیس راهور ناجا از کنترل خودروهای فرسوده توسظ دوربین های سطح بزرگراه ای و معابر شهری خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ وهاب زاده در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به گسترش روز افزون خودروها و دارندگان گواهینامه گفت: در این شرایط استفاده از روش های سنتی پاسخگوی کنترل و انضباط بخشی عبور و مرور نخواهد بود و استفاده از سیستم های نوین کنترل الکترونیکی در دستور کار جدی پلیس راهور ناجا قرار گرفته است تا بتوانیم متناسب با نیاز های ماموریتی به نحو احسن پیگیری کنیم.

شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

وهاب زاده افزود: اطلاعات مربوط به شماره گذاری انواع خودروها را در اختیار داریم و سن فرسودگی تعیین شده است مشخص است و دوربین هایی که در معابرشهری و سطح بزرگراه ها راه اندازی شده است این توانایی را دارند تا با ارتباطی با بانک شماره گذاری برقرار می کنند تردد این خودروها را شناسایی کنند.

جانشین مدیر پلیس راهور ناجا تصریح کرد: خودروهایی که از سن فرسودگی عبور کرده باشند متناسب با آنچه که در قانون برایشان آینده نگری شده است مورد اعمال قانون و مقررات قرار می گیرند.

جانشین مدیر پلیس راهور ناجا از کنترل خودروهای فرسوده توسظ دوربین های سطح جاده‌ای و معابر شهری خبرداد.

وهاب زاده در خصوص آمار تصادفات بزرگراه ای در سال گذشته گفت: خوشبختانه برابر آمار پزشکی قانونی، سال گذشته به نحو چشمگیری در تعداد قربانیان حوادث رانندگی کم کردن داشتیم.

وی افزود: در سال گذشته تعداد قربانیان حوادث رانندگی از 16 هزار و 600 به 15 هزار و 973 نفر کم کردن داشته است که نشان دهنده مسیر درست پیموده شده است به وسیله دستگاههای متولی بوده است.

وهاب زاده گفت: در سال 95 حدود 51 هزار تصادف داشتم که بیشترین علل مربوط به توجه نداشتن رانندگان به جلو، خستگی، خواب آلودگی، تخطی از سرعت مطمئنه، تجاوز از سرعت غیر مجاز و همچنین انحراف به چپ بوده است.

شناسایی خودروهای فرسوده در معابر

واژه های کلیدی: شماره | کنترل | شناسایی | بزرگراه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs